रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

छिमेकी पालिका पचालझरना जाेडने फुगाड खाेलामा काठे पुल उद्घाटन ।यात्रु लाई सहज

कालिकाेट~ रास्काेट नगरपालि काे वडा नम्बर ९ काे फुगाड मा काठे पुल काे उद्घाटन गरियकाे छ। रास्काेट नगरपालिका काे करिब ५लाख मा काठे पुल काे उद्घाटन गरियकाे हाे करिब एक बर्ष देखि पुल थिएन र पईतल यात्रा गर्न पानिमा हिडेर यात्रा गरिन्थाे भने एक महिना अघि एक महिला काे उक्त गाड मा यात्रा काे कर्म  मा मृत्यु भएकाे थियाे । त्यश पछि रास्काेट नगरपालिका काे निर्देशन मा काठकाे पुल काे काम काे सुरु गरियकाे थियाे । भने अहिले याे पुल रास्काेट नगरपालिका मा पर्यटक किय पुल भनेर पनि चिन्न सकिन्छ।उक्त पुल काे उद्घाटन रास्काेट नगरपालिका प्रमुख धर्मराज शाहि (पाेषण) वडा नम्बर ९ का वडा अध्यक्ष रास्काेट नगरपालिका प्रबक्ता धन ब धामि लगाएत काे उपश्थित मा काठे पुल काे उद्घाटन गरियकाे प्रबक्ता धामिले खबर कर्णाली लाई जानकारि दिनु भएकाे छ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !