रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

कालीकोटमा पहीलो पटक जिल्ला स्थरीय भलीवल प्रतियोगीता

जील्ला खेलकुद बिकास समितिको आयोजनामा आयोजित जिल्ला स्थरीय पुरुष फुटवल प्रतियोगिता तिलागुफा नगरपालीका ५ स्थीत जुबिथामा रहेको बालीचौरमा सुरु भएकोे छ । बिहिबार उदघाटन भएको प्रतियोगितामा आज बाट खेल औपचारीक सुरु भएको हो । नौ वटै पालीकाबाट टिमहरु सहभागि भएका छन । जिल्ला खेलुकद बिकास समितिको आयोजनामा आयोजित प्रतियोगिताको सह आयोजक तिलागुफा नगर पालीका र सहजीकरण त्रिबीकोट फुटवल कलव रहेको छ । आज भएको पहीलो खेलमा तिलागुफा र सुभकालीका बिच भएको खेलमा सुभकालीकाले दुइ गोल हानेर सफल्ता हात पारेको छ ।

दोस्रो खेलमा महाभै र पलाता बिच भएकोमा एक एक गोल गरेर बराबरीमा रहेका छन । पचालझरना र खाडाचक्र बिच भएको खेलमा खाडाचक्रले एक गोल हानेर अग्रता हासिल गरेको छ भने रास्कोट र सान्निीर्बिेणी बिच भएको खेलमा एक का बिरुद्ध दुइ गोल हानेर सान्नि त्रिर्बेणीले बिजय हात पारेको छ । तिला गुफा र नरहरीनाथ बिच भएको खेलमा तिलागुफाले दुइ गोलका बिरुद्ध तिन गोल हानेर तिलागुफा बिजयी भएको छ । भोलि महाभै र रास्कोट बिच पहीलो खेल हुने छ भने दोस्रोमा पचालझरना र नरहरीनाथ बिच हुने छ भने तेस्रोमा पलाता र सान्नि त्रिर्बेणी बिच हुने जनाइएको छ । चौथो खेल सुभकालीका र खाडाचक्र बिच हुने छ त्यस्तै अन्तिम खेल महाबै र सान्नीत्रिर्बेणी बिच हुने आयोजक जिल्ला खेलकुद बिकास समितिले जनाएको छ । २५ गते सम्म हुने खेलकुद प्रतियोको शनीबार कर्णाली प्रदेशका मुख्यमन्त्रीले निरिक्षण गरि खेलाडी युवाहरु संग छलफल गर्ने जिल्ला खेलकुद बिकास समितिका कार्यालय सचिव हरि शाहीले जानकारी दिनु भयो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !