रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

कालिकोटमा दुखद घटना , घरको छतबाट खसेर सहकारीकर्मी सिंह बहादुर शाहीको निधन

कालिकोट महावै ६ गेला निवासी जिल्लाको प्रख्यात सहकारी हिमचुली कृषि सहकारी संस्थाका सहायक प्रबन्धक सिंह बहादुर शाहीको शुक्रबार घरको छतबाट खसेर अल्पआयुमै निधन भएको छ । सदरमुकाम स्थित संस्थाको केन्द्रिय कार्यालय रहेको घरको छतमा घाम ताप्न उक्लेका शाहीको छतबाट खसेर निधन भएको हो । घरको छतबाट खसेर घम्भीर घाइते भएका शाहीलाई तत्काल जिल्ला अस्पताल लगिएको थियो । तर उनको कालिकोट जिल्ला अस्पतालमा पुर्याएको केही छिनमै मृत घोषणा गरिएको थियो । उनको निधनले कालिकोट शाेकमग्न भएको छ । उनको मृत्युको खबरले सामाजिक संञ्जालमा श्रदाञ्जली र समबेदना दिनेको अाेइरो लागेको छ । अन्दाजी ३५ वर्षीया शाहीको निधनले सहकारी क्षेत्रमा ठुलो क्षेति भएको छ

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !