रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

पुरानाे बगैँचा ब्याबस्थापन अभियान का लागि कृर्षक लाई कृर्षि सामाग्रि बितरण

रास्काेट ~ कालिकाेट जिल्ला काे रास्काेट नगरपालिका मा रहेका कृर्षक हरुलाई पुरानाे बगैँचा ब्याबस्थापन अभियान का लागि कृर्षक हरुलाई कृर्षि सामाग्रि बितरण गरियकाे छ। नेपाल सरकार कृर्षि तथा पशुपन्छी बिकास मन्त्रालय प्रधानमन्त्रि कृर्षि अाधुनिकिकरण परियाेजना परियाेजना कार्यन्वयन एकाई जुम्ला / कालिकाेट ले कृर्षक लाई पुराना बगैँचा ब्याबस्थापन कसरी गर्नु प्रर्छ । भनी प्रत्यक कृर्षक लाई जनकारि संगै बगैँचा ब्याबस्थापन का लगि आबस्यक सामाग्रि मल,कृर्ष चुना,अारि,सिकेचर,खनिज तेल जस्ता सामाग्रि बितरण गरियकाे जाेन प्राबिधिक ईकाई रास्काेट का कृर्षि प्राबिधिक गणेश संज्याल ले जानकारि दिनु भएकाेछ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !