रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

खाडाचक्र ३ का दर्जन बढी कांग्रेस एमाले नेता कार्यकर्ता माओवादी केन्द्रमा प्रबेस

खाडाचक्र नगरपालिका ३ का एक दर्जनबढी एमाले ,कांग्रेसका नेता कार्यकर्ता माओवादी केन्द्रमा प्रबेस गरेका छन । माओवादी केन्द्र कालिकोटले पार्टी कार्यालयमा शोमबार दिउसो एक कार्यक्रम आयोजना गरि नब प्रबेसिलाई धन्यवाद दिदै प्रबेस गराएको छ । प्रवेश गर्ने हरुमा धनकृष्ण पाण्डे : एमाले नगर सदस्य, जग्ग पाण्डे : धर्बेन्द्र पाण्डे ने का ,रत्न प्रसाद पाण्डे : एमाले अनन्त पाण्डे : एमाले प्रदीप पाण्डे : एमाले गिता पाण्डे : काङ्ग्रेस ,देउमणी पाण्डे : काङ्ग्रेस भुपेन्द्र पाण्डे : काङ्ग्रेस , सर्पराज पाण्डे : काङ्ग्रेस ,नयाराम पाण्डे : एमालेबाट प्रबेस गरेका छन । नव प्रबेसिलाइ माओवादी केन्द्रका नेता तथा खाडाचक्र नगरका उप प्रमुख गणेश शाही आकास पार्टी जिल्ला अध्यक्ष लक्ष्मि चौलागाइ ,वडा नं ४ का अध्यक्ष प्रभानन्द आचार्य , वडा नं १ का अध्यक्ष धर्मराज ताम्राकार , लगाएत माओवादी निकट निर्माण ब्यवसायी गणेश आचार्यको उपस्थितिमा एक कार्यक्रम आयोजना गरि प्रबेस गराएको हो ।नब प्रबेसिका तर्फवाट बोल्ने धन कृष्ण पाण्डे र प्रसाद पाण्डेले नेपालको बिकास माओवादी केन्द्र र त्यसको नेतृत्वबाट मात्र सम्भव रहेको प्रतिक्रिया दिएका छन ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !