रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

खेलक्षेत्रकी हस्ति भावना फर्साललाइ अध्यनरत बिद्यालयले गर्यो सम्मान

अघिल्लो साता काठमाण्डौमा सम्पन्न रास्ट्रीय खेलकुद प्रतियोगितामा एथ्लेष्टीक तर्फ २००र ८०० मिटर दौडमा नेपाल प्रथम स्थान हासिल गर्न सफल भएकी कालिकोट रास्कोट नगरपालिका वडा नं ६ बड्डालाकी भावना फर्साललाइ उनी अध्यनरत बिद्यालय कालाशिल्ला माबि गोर्खालिगाउले बिद्यालयमा सम्मान गरेको छ । आज बिद्यालयले एक विशेष समारोह आयोजना गरि सम्मान गरेको हो । बिद्यालयमा रास्कोट नगरका प्रमुख धर्मराज शाही पोषण , निबर्तमान वडा नं छ का अध्यक्ष टक्क फर्सालको उपस्थितिमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरि खेलाडी भावनालाइ सम्मान गरिएको त्यहाका शिक्षक मनराज फर्सालले बताएका छन । खेल क्षेत्रबाट समग्र रास्कोट र बिद्यालयको नाम चिनाउन सफल भएको भन्दै आगामि दिनमा पनि बिद्यालयले यो अबसर प्राप्त गर्न सबै मिलेर योगदान गर्नु पर्ने बिद्यालयका प्रअ सन्तराज शाहीले रेडियो प्रदेश आवाजलाइ बताउनु भयो । यस अघि नगर सरकारले पनि १० हजार पुरूस्कार सहित सम्मान गरेको थियो ।नगर प्रमुख धर्मराज शाहीले सम्मान गर्नु भएको थियो । त्यस्तै खेल क्षेत्रमै कर्णाली प्रदेश स्तरीय प्रतियोगितामा जेप्लिङथाेराेमा प्रथम भएका पदम शाही र प्रदेशको २ सय मिटर दौडमा प्रथम हुने मालता शाहीलाइ ५/५ हजार राशीको पुरूस्कार सहित दोसल्लाले सम्मान गरिएको हाम्रा सहकर्मि टिकाराज उपाध्यायले बताउनु भयो । नगरसभाहलमा एक कार्यक्रमको आयोजना गर नगरका खेल प्रशिक्षक जीवन शाहीलाइ पनि खेल क्षेत्रबाट रास्कोटको शिर उचो राखेको भन्दै सम्मान गरिएको हो । सम्मान कार्यक्रममा नगर प्रमुख धर्मराज शाही, कार्यकारी जवानसिह बम , राजनितिक दलका प्रमुख प्रतनिधिहरू लगाएतको सहभागिता रहेको थियो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !