रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

कालिकोट खाडाचक्र नगरका उपप्रमुख शाहीद्वारा प्रमुख उपप्रमुख बिच हातहालाहाल, भनेर गलत प्रचार गरिएको स्पष्टोक्ति

आन्तरिक विवाद चर्किएपछि खाँडाचक्र नगरपालिका प्रमुख कमलबहादुर शाही र उपप्रमुख गणेशबहादुर शाहीबीच हात हालाहाल भएको भन्ने समाचार गलत र भ्रामक भएको भन्दै सामाजिक सन्जालमार्फत  स्पष्टोक्ति दिएका छन । कर्मचारी कति राख्ने वा फाल्ने भन्ने देखि हरेक बिषयमा नगरसभा कार्यपालिका बैठकमा बिवाद र बहस चर्कातर्की हुने गरेको बिषयलाइ लिएर सडकमा लडाइ गरे  भन्ने कुरा गलत भएको दाबी उपप्रमुख गणेश शाहीले बताउनु भयो ।  अज बिवादकै बिषयलाइ लिएर समाजीक सन्जालमा              आफुहरूलाइ साडे भन्ने गोरु भन्ने जस्ता अपशब्द प्रति गम्भीर ध्यान केन्द्रित भएको उपप्रमुख शाहीले बताउनु भयो ।   विवाद  हुन्छ बहस गर्ने छलफल गर्ने स्थानमा छौ तर त्यसैलाइ आबश्यक्ता भन्दा बढी बग्याएर लेखेको प्रति पत्रकारहरूको पनि ध्यानकेन्द्रित  उप प्रमुख शाहीले गर्नु भएको छ । प्रमुख र उपप्रमुख दुवै जनाले आफ्ना अडान नछोड्दा झडपको अवस्था आएको कर्मचारी स्रोत भनिएको छ को कर्मचारी हो प्रश्टपार्न अनुरोध गरिएको छ ।
शुक्रबार राति सडकमै हात हालाहाल गरेका प्रमुख र उपप्रमुखले आइतबार बिहान ११ बजे फेरि नगरपालिका बाहिर झगडा गरेको समाचार विभिन्न मिडियामा बाहिरीएको थियो।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !