रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

रास्कोट नगर प्रहरी द्वारा बजार सरसफाई कार्यक्रम सम्पन्न ।

कालिकोट ~ रास्कोट नगरपालिकाले भर्खरै भर्ना गरेको नगर प्रहरीले आफ्नै नगर परिसरमा रहेको आरसिपी बजारको सरसफाई कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ। आज एक कार्यक्रमका बिच नगरपालिकाका प्रमुख धर्मराज शाही(पोषण) र उपप्रमुख मनिराज बरालको विशेष उपस्थितमा उक्त कार्यक्रम सम्पन्न गरेको हो ।
कालिकोटका ९ वटा पालिका मध्ये लामो विवादका बिचमा पनि १४ जना नगर प्रहरी जवान भर्ना गरिछाडेको एकमात्र पालिका रास्कोटले नगरपालिकामा शान्ती सुरक्षा स्थापना र सामजिक बिकृतीलाई नियन्त्रण गर्ने उदेश्यका लागि भनेर गत महिनामा मात्र छनोट कार्य सम्पन्न गरेको थियोे ।
पालिकाको सोही लक्ष्यलाई साकार पार्नका लागि सामाजिक जनचेतना जगाउने उदेश्यका साथ आज बजार परिसरमा सरसफाई कार्यक्रम गरियकाे बताईएकाे छ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !