रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

कालिकोट जिल्ला समन्वय समितिका सदस्य काली ब बिक तिला नदीमा बेपत्ता

कालिकोट जिल्ला समन्वय समितिका सदस्य काली ब बिक तिला नदीमा बगेर बेपत्ता भएका छन । तिलागुफा नगरपालिका वडा नं १ को भिग्म बजार नजिक तिला नदीमा आज दिउँसो दाउरा उतार्न गएका बिक नदीमा बेपत्ता भएका हुन । तिलानदी भिग्म बजारमा ११ बजे तिर आफ्ना नावालक छोराको साथमा नदी किनारमा नदीले बगाएर ल्याएको दाउरा उतार्नेक्रममा बिक नदीमा खसेको तिलागुफा नगरका उप प्रमुख महेन्द्र ब शाहीले बताउनु भयो ।उहाका अनुसार नदिमा किनारमन दिउँसो १२ बजे देखिनै नाग्म प्रहरी , स्थानिय र जनप्रतनिधि सहीतको टोलिले खोजतलास गर्दा पनि नभेटीएको उहाको भनाइ छ । अन्दाजी ३६ बर्षका सदस्य बिकले गत स्थानियतह निर्वाचनमा तिलागुफा १ मा नेपाली कांग्रेसबाट सदस्य जितेका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !