रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

कालिकोट रास्कोट नगरपालीका ४ का ३६ बर्षीया मेघराज उपाध्याय मृत फेला

कालिकोट जिल्लाको रास्कोट नगरपालीका ४ बावन स्युना निवासी अन्दाजी बर्ष ३६ का मेघराज उपाध्यय मृत फेला परेका छन । उपाध्याय रास्कोट नगरपालिका वडा नं ३ र ४ को बिचमा पर्ने लडेखोला नजिक रहेको मातृभुमि एकेडेमी आपासको खुल्ला चौरमा मृत फेला परेको बताइएको छ ।
रास्कोट ३ मा रहेको मातृभुमि बोडिङ स्कुल नजिक खुल्ला चौरमा घोप्टो परेको अबस्थामा आज बिहान ८ बजे स्थानियले उपाध्यायलाइ मृत फेला पारेका थिए । खुल्ला चौरमा बिहान ८ बजे घोप्टो परेको अवस्थामा उपाध्यायलाइ मृत फेला पारेको स्थानियले बताएका छन । अहिले घटना स्थल तर्फ प्रहरी गैरहेको बुझिएको छ ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !