रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

उत्कृष्ट नतिजा ल्याउने विद्यार्थिलाइ पोशाक वितरण

बैशाख १२ कालीकोट । रास्कोट नगरपालिकाले उत्कृष्ट नतिजा ल्याउने विद्यार्थिलाइ पोशाक वितरण गरेको छ ।
कालीकोट । रास्कोट नगरपालिकाले उत्कृष्ट नतिजा ल्याउने विद्यार्थिलाइ पोशाक वितरण गरेको छ । वडा न ५ मा रहेको वडिमालिका माध्यमिक विद्यालयमा शैक्षिक सत्र २०७९ मा सबै भन्दा बढि अँक ल्याउने छात्र छात्रालाई नि शुल्क विद्यालयको पोशाक वितरण गरिएको छ । विद्यालयले आयोजना गरेर कार्यक्रममा

रास्कोट नगरपालिकाका नगर प्रमुख धर्मराज शाही उपप्रमुख मनिराज बराल कार्यकारी प्रमुख जवान सिंह बम शिक्षा शाखा प्रमुख खेमराज शाही वडा अध्यक्ष मॅन तिरुवा नेपालि काँग्रेसका प्रदेश सभापति आनन्द शाही लगाएतका सरोकारवालाहरुको उपस्थितिमा नव वर्ष २०८०को शैक्षिक पात्रोको विमोचन समेत गरिएको बताइएको छ । बडिमालिका माध्यमिक विद्यालयले विगत वर्ष देखि अग्रेजी माध्यमबाट कक्षा सञ्चालन गर्दै अएको विद्यालयले जनाएको छ । विद्यालयका अनुसार यस वर्ष अन्य विद्यालयबा६ १सय ५८ विद्यार्थिहरु नयाँ भर्ना भएका छन । सो कार्यक्रममा बोल्दै रास्कोट नगरपिालका नगर प्रमुख धर्मराज शाहि पाेषणले

नगर सरकारले थालेको शैक्षिक क्रान्तिको अभियानलाइ सबैले साथ दिन अनुरोध गर्दै सबै भन्दा पहिलो विद्यालय बडिमालिकाले नयाँ रचनात्मक कॉम गर्नु पर्नेमा जोड दिएका छन । निशुल्क पोशाक पाएपछि विद्यार्थिहरु खुशि भएका छन । यस कार्यलाइ स्थानियले राम्रो कामको थालनि भएको बताएको वडा अध्यक्ष मन तिरुवाले बताए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !