रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

नेकपाको रास्कोटमा कुन वडामा को, को भए पदाधीकारी

नेकपा माअोबादी केन्द्रले पहिलो पटक पार्टी कमिटी पद्वतिलाई लोकतान्त्रिक विधिबाट नेतृत्व छनोटको प्रक्रिया थालनि गरेको छ । अाज नेकपा माअोबादी केन्द्रले देशभरका सबै वडामा एक साथ वडा नेतृत्व छनोट गर्न वडा कमिटीका अधिवेसन उद्घाटन गरेको छ । तर अधिकांस वडामा सहमतिमै वडा कमिटी नतृत्व छनोट गरेर सम्पन्न गरेको छ । यसै बिच कालीकोटमा पनि ८२ वटै वडामा अधिवेसन उदघाटन गरेको छ । रास्कोट नगरपालीका अन्तरगत सबै वडामा पनि अधिबेसन सम्पन्न भएका छन । रास्कोटको वडा नं १ देबेन्द्र शाही उपाध्यक्ष सन्न बम , सचिव कवि कामी ,सहसचिव लक्ष्मि बिक कोसाअध्यक्ष रंगिता शाही , सबै वडामा सर्बसम्बत नेतृत्व छनोट गरेको छ । रास्कोट नगरपालीका वडा २ मा धुर्व सिम्खाडा अध्यक्ष , उपध्यक्ष बिसाखर उपाध्यक्ष ,सचिव छत्रनाथ योगी सहसचिव गोरे सार्की कोषाअध्यक्ष दुर्पता सिम्खाडा रहेको २९ सदस्यीय वडा कमिटी चयन गरेर अधिबेसन सम्पन्न भएको छ ,त्यस्तै वडा नं ३ मा अध्यक्ष दंगली सार्की ,उपाध्यक्ष रतिनाथ योगी टंकनाथ योगी सचिव सहसचिव गोबिन्द साहि, कोषाअध्यक्ष सर्मिला नाथ योगि रहेको वडा कमिटी बनेको छ ।वडा नं ४मा अध्यक्ष अरूण शाही ,सचिव निल्चे सार्की , सहसचिव सिबराज उपाध्याय,कोषाअध्यक्ष जनपुरा उपाध्याय रहेको वडा कमिटी सर्वसम्बत चयन भएको बताईएको छ ।
वडा ५ मा अध्यक्ष ईलिम शाही ,उपाध्यक्ष हरी शाही , सचिव हरिस तिरूवा सहसचिव बाचु तिरूवा
वडा ६ मा अध्यक्ष बिर्ख थापा , उपाध्यक्ष बसन्त मल्ल, सचिव हरि फर्साल सह सचिव एेन ब कार्की कोषाअध्यक्ष हजुरा दर्जि
वडा ७ मा अध्यक्ष कपुर महतारा, उपाध्यक्ष तारा बिक , सचिव परेक शाही , सहसचिव प्रेम भन्डारी, कोषाअध्यक्ष हरीस बिक रहेका छन ।
वडा ८ मा धुर्व धमाला ,उपाध्यक्ष कलिमाने टमट्टा , सचिव मनसा न्यौपाने कोषाअध्यक्ष देबि उपाध्याय र
वडा नं ९ मा उदयनन्द बराल , उपाध्यक्ष धर्मराज एेडि , सचिव अनि बराल , सहसचिव नरेन्द्र उपाध्याय , कोषाअध्यक्ष बाजकला टमट्टाचयन भएको रास्कोट पार्टी नगर कमिटी अध्यक्ष धर्मराज शाही पोषणले बताएका छन । अाज नेकपा माअोबादी केन्द्रका नेता कार्यकर्ता वडामा केन्द्रित भएका छन । अाज वडा अधिवेसन सम्पन्न गरेको नेकपा माअोबादी केन्द्रको निर्वाचन कार्यतालीका अनुसार यहि ११ गते देशभर नगर सम्मेलन सम्पन्न गर्दै छ

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !