रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

रास्काेट मा गठबन्धनका उम्मेदार शाहि र बराल का साझा प्रतिबद्धता पत्र सार्वजनिक शिक्षा लाई पहिलाे प्राथमिक्ता

टिकाराज उपाध्याय रास्काेट ~बैशाख ३० गते हुने स्थानीय निर्वाचनका लागि कालिकाेट जिल्ला रास्काेट नगरपालिका मा गठबन्धन का उम्मेदार मेयर पदका नेकपा माओबादि (केन्द)का क . धर्मराज शाहि (पाेषण)र उप मेयर पदका उम्मेदार नेपाल कम्युनिष्ट पार्टि एकिकृत समाजवादि का मनिराज बराल काे साझा प्रतिवद्धता पत्र सार्वजनिक गरियकाे छ।उक्त साझा प्रतिवद्धता मा शिक्षा तथा खेलकुद .स्वास्थ्य तथा सरसफाई .फाेहाेर ब्याबस्थापन .सस्कृति तथा पर्यटन प्रबद्धन .सुचना तथा संचार .सामाजिक सुरक्षा .पुर्वाधार बिकास .राेजगार तथा स्वराेजगार .सुशासन.वन तथा वातावरण.घरेलु तथा साना उधाेग जस्ता काम लाई पहिलाे प्राथमिक्ता राखि साझा प्रतिवद्धता पत्र धाेषणा गरियकाे छ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !