रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

खर मुक्त नगर बन्दै रास्काेट नगरपालिका

कालिकाेट ~ रास्काेट नगरपालिका मा खर मुक्त नगरपालिका बन्दै रास्काेट नगरपालिका मा अहिले करिव ३८६ घर दुरि खर ले छायका छन तर अहिले करिव १०६घर दुरिलाई बितरण गरियकाे छ।बाकि घर दुरि लाई बिस्तार मा बितरण गरिने छ।उक्त बितरण कार्यक्रम मा बाेल्दै नगर प्रमुख शाहि जन्ता लाई कसरी स्थानिय सरकार छ। भनी महसुस गर्छन ।त्यता काम लाई पहिलाे प्रथमिक्ता दिने छै । अब रास्काेट नगरपालिका मा पुरै नगरपालिका खर मुक्त गर्ने रास्काेट नगरपालिका मा निर्णय गरिएकाे छ ।नगर प्रमुख काे सचिवालय ले खबर कर्णाली लाई जानकारि दिनु भएकाे छ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !