रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

शैक्षिक क्षेत्र सुधार का लागि निरन्तर बिद्यालय अनुगमन मा रास्काेट नगरपालिका

कालिकाेट ~रास्काेट नगरपालिकाकाे गुस्तरिय शैक्षिक सुधारका लागि अनुगमन तथा सुपरिवेक्षणमा नगर उप प्रमुख श्री मनिराज बराल शिक्षा शाखा प्रमुख खेमराज शाहि स्राेत ब्याक्ति महाप्रशाद बराल रास्काेट वडा नम्बर ८ का वडा अध्यक्ष मनिराज बराल सहितकाे टाेलि जनजागृती माबि फुकाेट मा बिद्यालयमा अनुगन गरियकाेबताईएकाे छ। शिक्षा मा सुधार ल्याउन उक्त अनुमन गरियकाे शिक्षा शाखा प्रमुख शाहिले बताउनु भएकाे छ। यस्तै गरि अब रास्काेट नगरपालिका का सबै स्कुल मा अनुगम गरिन्छ । त्यस पछि काहा के समस्या छ। थाहा पाईन्छ अनि मात्र समस्या हल काे लाई छलफल गरिने नगर उप प्रमुख बराल ले खबर कर्णाली लाई बताउनु भएकाे छ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !