रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

कालिकोट सदरमुकामा रहेको खाद्य व्यवस्था तथा व्यापार कम्पनी लि.ले बिक्रि केन्द रास्काेट मा स्थापना

कालिकोट ~ रास्कोटमा खाद्य ब्यापार कम्पनीको सहुलियत दरमा हिमचुली कृषि सहकारी संस्था लिमिटेडले चामल बिक्रि गर्ने भएको छ । केही दिन अघि खाद्य ब्यबस्था तथा ब्यापार कम्पनी लिमिटेड र हिमचुली कृषि सहकारी संस्था बिच भएको सम्झौता अनुसार आज रास्कोटमा औपचारिक रुपमा उद्घाटन गरिएको छ ।

हिमचुली कृषि सहकारी संस्था लिमिटेडका अध्यक्ष काली बहादुर महताराको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा रास्कोट नगरपालिका उपप्रमुख मनिराज बरालले नगरवासिको हितमा हुने कुनै पनि कार्यक्रममा साथ दिने बताएका छ्न । हिमचुली कृषि सहकारी सस्थाले समुदायका लागि गरेको कामको प्रशंसा गर्दै आगामी दिनमा नगर सरकारले साथ दिने बताए ।

हिमचुली कृषि सहकारी संस्थाले संचालन गरेको सुपथ मूल्य पसलबाट खाद्य ब्यापार कम्पनिको चामल बिक्रि गर्नुका साथै अन्य दैनिक उपभोग्य बस्तु बिक्रि गर्दै आएको संस्थाका रास्कोट सेवा कार्यलय ब्याबस्थापक गोर्ख महताराले बताएका छन ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !