रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

“RMWIP” परियोजना रास्काेटमा शुभारम्भ

कालिकाेट~ रास्कोट नगरपालीकामा (RMWIP)परियाेजना प्लान इन्टरनेश्नल नेपालिकाे आर्थिक सहयाेग, तथा हुरुन्डेक नेपालकाे सहजिकरण र रास्काेट नगरपालिका समन्वयमा (RMWIP)
महिनावारी स्वास्थ्य तथा खानेपानी सरसफाई स्वच्छता सुधार परियोजना शुभारम्भ गरिएकाे छ। उक्त परियाेजना शुभारम्भ कार्यक्रम हुरुन्डेक नेपालका उपाध्यक्ष बिरेन्द बहादुर बुढा काे अध्यक्षतामा , रास्काेट नगरपालिका नगर प्रमुख धर्मराज शाही (पाेषण)काे प्रमुख आथित्यतामा र नगर उप प्रमुख मनिराज बराल , जि स स सदस्य सुर्जा राेकाया ( फडेरा) काे विशेष आथित्यतामा र रास्काेट नगरपालिका का १ देखि ९ वटै वडाका वडा अध्यक्ष , शिक्षा शाखा , स्वास्थ्य शाखा , महिला तथा बाल बालिका शाखा , पत्रकार , प्राबिधिक शाखा , हुरुन्डेक नेपालका कार्यकारि निर्देशक भरत सुवेदी , कार्यक्रम अधिकृत सुरेश राेकाया लगाएत काे उपस्थितमा (RMWIP)परियाेजना शुभारम्भ भएकाे छ। र उक्त परियाेजनाले रास्काेट नगरपालिकाका १० वटा बिध्यालयमा महिनावारी स्वास्थ्य तथा खानेपानी सरसफाई स्वच्छता सम्बन्धि काम गर्ने छ। यश कार्यक्रममा बाेल्दै नगर प्रमुख धर्मराज शाहीेले यस्ता प्राेजेट र कार्यक्रम लाई रास्काेट नगर सरकारकाे तर्फ बाट धन्यवाद समेत दिनु भएकाे पत्रकार टिकाराज उपाध्यायले खबर कर्णालीलाई बताउनु भएकाे छ।

 

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !