रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

रास्काेट मा कृषि संकलन केन्द्र नगर प्रमुख शाही द्धारा सिलान्यास !

कालिकाेट~ रास्काेट नगरपालिकामा रास्कोटका कृषकले उत्पादन गरेको कृषि उपज संकलन गरि बिक्रि बितरण गर्ने उदेश्यले आज नगर प्रमुख धर्मराज शाही द्वारा कृषि संकलन केन्द्रको शिलान्यास गरियो छ।  संगिय सरकार  अनुदानमा बन्न लागेको सो प्रशोधन केन्द्रको  रास्काेट नगरपालिका आर. सि. पि बजार नजिकमा शिलान्यास गरियकाे छ।

नगर प्रमुख शाहीेका अनुसार कृषक ले उत्पादन गरेकाे कृषि सामाग्रि  प्रवद्र्धन तथा फलफुल  प्रशोधन केन्द्र मा संकलन गरि त्यसकाे बजारिकरण समेत अब रास्काेट सरकार ले गर्ने समेत बताउनु भएकाे छ।

उक्त सिलान्यास कार्यक्रम मा रास्काेट नगरपालिका नगर प्रमुख धर्मराज शाही (पाेषण) , स्वास्थ्य शाखा प्रमुख तथा निमीत  प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत जनकराज न्याैपाने ,  कृषि शाखा प्रमुख धरेन्द्रराज न्याैपाने , पशु शाखा , ना. प . स्वा. प्रा कुलराज न्याैपाने ,स्वास्थ्य शाखा सि अहेव धन बहादुर फडेरा ,  नगर प्रहरी हल्दार धन ब. शाही , नगर प्रमुख काे सचिवालय गाैरि परियार , पत्रकार टिकाराज उपाध्याय रास्काेट नगरपालिका अगुवा कृषक , संन्देस निर्माण सेवा रास्काेट ४ प्राे , दल ब शाही  लाएत काे उपस्थित मा कृषि  प्रशोधन केन्द्र काे शिलान्यास गरिएकाे छ। उक्त कृषि  प्रशोधन केन्द्र संगिय सरकार बाट बन्न लागेकाे र संन्देस निर्माण सेवा रास्काेट ४ ले काम गर्ने समेत बताईएकाे छ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !