रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

ललिपपका आधारमा राजनितिक सत्ता प्राप्त गर्न खोज्नेलाई बडारीने : बिष्णु बराल माओवादी केन्द्र रास्कोट ईन्चार्ज

ngo/ ingoको चामल बितरण गरेर राजनितिक गर्न खोज्नु लज्जास्पद भएको माओवादी केन्द्रका कर्णाली प्रदेश कमिटी सदस्य बिष्णु बराल बिजयले बताउनु भयो ।
बैसाख ३० को निर्वाचन घोषणा भए संगै स्थानिय तहमा दलहरू आन्तरीक र बाह्रिय राजनितिक तयारीमा जुटे संगै शोमबार आयोजित रास्कोट नगर कमीटीको बैठकमा बरालले यस्तो बताउनु भयो । अहिले गाउगाउमा राजनितिदलहरू राजनितिक सभासम्मेलन भेला र बैठक प्रशिक्षणमा ब्यस्त रहेका छन ।नेकपा माओवादी केन्द्र रास्कोट नगरपालिकाले राजनितिक अभियानलाई तिब्र पारेको छ । रास्कोट नगर कमिटीका पार्टी अध्यक्ष धर्मराज शाही पोषणको अध्यक्षयतामा र पार्टी प्रदेश कमिटी सदस्य जगत शाही प्रमुख अतिथ्यतामा बसेको बैठकमा बरालले ढाटको राजनितिक धेरै दिन नटिक्ने बताउनु भयो । बरालले माओवादी केन्द्रले बिगत १५ वर्ष बर्चश्व जमाएको बिषयलाई लिएर बिकास गरेको छैन भनेर भ्रम पार्नु स्वयम् आफुप्रतिको ढाट भएको बताउनु भयो । नगरमा रहेका पार्टी प्रदेश कमिटीका सदस्य तथा रास्कोट नगरका ईन्चार्ज बिष्णु बराल बिजय , प्रदेस कमिटी सदस्य तथा रास्कोट नगरका उपप्रमुख मिमसरा बम ( शाही ) हिमचुली कृषि सहकारी संस्थाका अध्यक्ष तथा माओवादी केन्द्रका नेता काली बहादुर महतारा ,प्रेस सेन्टरका केन्द्रीय सदस्य रत्न बहादुर कार्की जिल्ला समन्वय समिति सदस्यहरू र नगरसचिवालयमा रहेका नेता र पार्टी वडा अध्यक्षहरू सहभागीबैठकमा छलफल भएको हो । छलफलमा हरेक वडाका अध्यक्षहरूले रिपोटीङ राखेका थिए । रिपोट पछी पार्टी प्रदेश कमिटीका सदस्यहरू जगत बहादुर शाही ,बिष्णु बराल मिमसरा बम काली बहादुर महतारा रत्न कार्की नगर कमिटीका उपाध्यक्ष पदम खड्का ( सुभास उपाध्यक्ष हजा सुनार लगाएतले बैठकमा प्रशिक्षण गरेका छन । बैठकले आगामी निर्वाचनको तयारीमा जुट्ने एकसुत्रिय निर्णय पास गर्दै सम्पन्न भएको छ । बैठकमा आगामि चुनाव ब्यक्ति नभएर पार्टी र बर्गलाई धुरीमा राखेर तयारीमा जुट्न निर्देशन गर्दै बैठकका अध्यक्ष धर्मराज शाही पोषणले बैठक सम्पन्न गर्नु भएको हो ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !