रास्कोट मिडिया (प्रा.) लि. द्वारा संचालित खबर कर्णाली डट कम
Khabar Karnali

नगर प्रमुख शाहि काे पहल बाट ज्यान जाेगियाे संगिता लुवार काे

रास्काेट ~रास्कोट नगरपालिका वडा नम्बर ८ बार्खर्कोट टोल निबासी मन्जिते लुवार को बुहारी संगिता लुवार  सुत्केरी भैइ अत्याधिक रक्तस्राव र कम्पन को कारण रास्ट्रपति सुत्केरी उत्थान कार्यक्रम अन्तर्गत रास्कोट अस्पताल बाट प्रदेस अस्पतालमा रिफर गरियको छ !

अहिले सम्म सुत्केरीको अबस्था सुधार जनक छ !यो कार्यमा सहयोगको पहल कदामी राख्नु हुने नगर प्रमुख धर्मराज शाही (पोषण डा.धनमाया गुरुङ्ग डा:शेरमान गुरुङ ले रास्कोट अस्पताल बाट पछि केही समस्या आउन सक्छ । भनी लुवार लाई प्रदेश अस्पताल सुर्खेत रिफर गरियकाे बताईएकाे छ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया गर्नुहोस

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ताजा समाचार

लोकप्रिय समाचार

यो पनि पढ्नुहोस

error: सामग्री सुरक्षित छ !